ثبت‌نام در برنامه‌‌های صعود یکروزه قله دماوند و بارگاه سوم ۴ و ۵ آبان ۱۴۰۲

ثبت‌نام در برنامه‌‌های یک‌روزه قله دماوند و بارگاه سوم ۴ و ۵ آبان ۱۴۰۲

مطابق با تقویم ورزشی تابستان ۱۴۰۲ فراخوان ثبت‌نام برنامه‌‌های یک‌روز قله دماوند جنوبی یک‌روزه و بارگاه سوم دماوند ۴ و ۵ آبان ماه۱۴۰۲ از سوی کارگروه فنی باشگاه صادر گردیده است. مهلت ثبت‌نام صعود یک روزه از مسیر یال جنوبی به قله دماوند تا ساعت ۱۶ روز سه‌شنبه ۲ آبان و مهلت ثبت‌نام صعود تا بارگاه سوم مسیر یال جنوبی دماوند تا ساعت ۱۶ روزچهارشنبه ۵ آبان می‌باشد. علاقه‌مندان به شرکت در برنامه می‌توانند لینک ثبت نام را تکمیل نمایند. همچنین جزییات هر یک از برنامه‌ها در گروه پیام رسان واتس آپ * و پس از اتمام مهلت ثبت‌نام برنامه اطلاع رسانی خواهد شد. (* لازم است شماره اعلامی در فرم ثبت‌نام قابل دسترس در پیام رسان واتس آپ بوده و قابلیت اضافه شدن شما به گروه برای مسئولین کارگروه های باشگاه فراهم باشد.)

ثبت‌نام در برنامه‌‌های یک‌روزه قله دماوند و بارگاه سوم ۴ و ۵ آبان ۱۴۰۲

۱- قله دماوند از یال جنوبی یک‌روزه برنامه سطح A به سرپرستی رضا دشتی

۲بارگاه سوم دماوند برنامه سطح B به سرپرستی مهدی نامنی

توجه فرمایید:

1- لطفا به مفاد اطلاعیه نحوه شرکت در برنامه ها سال ۱۴۰۲ (لینک دسترسی به اطلاعیه) مندرج در سایت باشگاه کوهنوردی همت شمیران توجه فرمایید. کلیه همنوردان گرامی برای شرکت در برنامه لازم است پیش از شرکت در برنامه پرونده آنلاین را تکمیل و حق عضویت سالانه (یکسال از تاریخ آخرین واریز) را پرداخت نموده باشند. در صورت نداشتن شرایط و عدم تکمیل مدارک تا پایان مهلت ثبت نام، از سوی کارگروه روابط عمومی به شما پیام یادآوری ارسال میگردد و در صورت عدم اقدام ثبت نام شما کان لم یکن تلقی خواهد گردید.

2- به مهلت و ضوابط و شرایط ثبت‌نام هر یک از برنامه‌ها توجه فرمایید. همنوردان گرامی در نظر داشته باشند که به ثبت‌نام‌های بعد از مهلت های مقرر مندرج در فراخوان ترتیب اثر داده نخواهد شد.

3- در صورت اختلال در شبکه اینترنت و عدم دسترسی به پیام رسان واتس آپ تغییراتی در نحوه اطلاع رسانی تکمیلی برنامه های ایجاد خواهد گردید که در اینصورت کارگروه فنی برنامه ریزی برای ارتباط با متقاضیان شرکت در برنامه ها را مورد بازنگری قرار خواهند داد. بنابراین خواهشمند است ایمیل همچنین پیامک شماره تماس خود تا روز برنامه را ملاحظه نمایید.

لینک ثبت‌نام


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *