فراخوان برنام های تقویم ورزشی دوازدهم شهریورماه+ اطلاعیه تکمیلی

خبر تکمیلی با توجه به انصراف آقای منوچهر هدایت از اجرای برنامه آقای کامران هدایت بعنوان سرپرست برنامه میشینه مرگ قبول مسئولیت نموده اند.

مطابق با تقویم ورزشی تابستان 1400 برنامه های به شرح زیر در روز جمعه دوازدهم شهریور ماه برگزار میگردد. علاقمندان به شرکت در برنامه با استفاده از لینک ارائه شده ثبت نام نمایند. اطلاعات تکمیلی هر برنامه در فایل پیوست درج شده است. همچنین جزییات هر یک از برنامه ها در گروه پیام رسان واتس آپ و پس از اتمام مهلت ثبت نام برنامه اطلاع رسانی خواهد شد.

1- صعود قله شاه دژ به سرپرستی مصطفی گلستانی برنامه سطح A باشگاه

2- صعود قله میشینه مرگ به سرپرستی کامران هدایت

یادآوری: برنامه های جایگزین در صورت برقراری محدویت تردد جاده ای در گروه واتس آپ برنامه از سوی سرپرست اعلام خواهد گردید.

توجه مهم:

1- لطفا به مفاد اطلاعیه نحوه شرکت در برنامه ها مندرج در سایت باشگاه توجه فرمایید. کلیه همنوردان گرامی لازم است پیش از شرکت در برنامه پرونده آنلاین را تکمیل و حق عضویت سالانه (یکسال از تاریخ آخرین واریز) را پرداخت نموده باشند. در صورت نداشتن شرایط و عدم تکمیل مدارک تا پایان مهلت ثبت نام، از سوی کارگروه روابط عمومی به شما پیام یادآوری ارسال میگردد و در صورت عدم اقدام ثبت نام شما کان لم یکن تلقی خواهد گردید.

2- مهلت ثبت نام در برنامه روز چهارشنبه سوم شهریور ماه ساعت 16:00 میباشد. همنوردان گرامی در نظر داشته باشند که به ثبت نامهای بعد از ساعت یادشده ترتیب اثر داده نخواهد شد.

اطلاعات تکمیلی برنامه

لینک ثبت نام