فراخوان برنامه های تقویم ورزشی بیست و دوم و بیست و سوم تیرماه (صعود قله دماوند از چهار جبهه)

مطابق با تقویم ورزشی تابستان 1401 برنامه صعود به قله دماوند از چهار جبهه روزهای چهارشنبه و پنجشنبه مورخ بیست و دوم و بیست و سوم تیر ماه برگزار میگردد. علاقمندان به شرکت در برنامه با استفاده از لینک ارائه شده ثبت نام نمایند. اطلاعات تکمیلی برنامه در فایل پیوست درج شده است. جزییات برنامه در جلسه عمومی مورخ بیستم باشگاه اطلاع رسانی میگردد. همچنین مطابق روال معمول گروه پیام رسان واتس آپ * پس از اتمام مهلت ثبت نام برنامه تشکیل خواهد گردید. (* لازم است شماره اعلامی در فرم ثبت نام قابل دسترس در پیام رسان واتس آپ بوده و قابلیت اضافه شدن شما به گروه برای مسئولین کارگروه های باشگاه فراهم باشد.)

1- صعود قله دماوند از چهار جبهه برنامه سطح A و B باشگاه به سرپرستی امیرشرافتی (توضیحات کامل نحوه اجرای برنامه در جلسه عمومی باشگاه روز دوشنبه مورخ بیستم تیرماه ارائه میگردد)

توجه مهم:

1- لطفا به مفاد اطلاعیه نحوه شرکت در برنامه ها (لینک دسترسی به اطلاعیه) مندرج در سایت باشگاه توجه فرمایید. کلیه همنوردان گرامی برای شرکت در برنامه لازم است پیش از شرکت در برنامه پرونده آنلاین را تکمیل و حق عضویت سالانه (یکسال از تاریخ آخرین واریز) را پرداخت نموده باشند. در صورت نداشتن شرایط و عدم تکمیل مدارک تا پایان مهلت ثبت نام، از سوی کارگروه روابط عمومی به شما پیام یادآوری ارسال میگردد و در صورت عدم اقدام ثبت نام شما کان لم یکن تلقی خواهد گردید.

3- به مهلت و ضوابط و شرایط ثبت نام هر یک از برنامه ها توجه فرمایید. همنوردان گرامی در نظر داشته باشند که به ثبت نامهای بعد از ساعت 16:00 روز دوشنبه بیستم تیرماه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

اطلاعات تکمیلی برنامه

لینک ثبت نام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *