فراخوان برنامه های تقویم ورزشی هشتم بهمن ماه

مطابق با تقویم ورزشی زمستان 1400 برنامه های به شرح زیر در روز جمعه مورخ هشتم بهمن ماه برگزار میگردد. علاقمندان به شرکت در برنامه با استفاده از لینک ارائه شده ثبت نام نمایند. اطلاعات تکمیلی هر برنامه در فایل پیوست درج شده است. همچنین جزییات هر یک از برنامه ها در گروه پیام رسان واتس آپ * و پس از اتمام مهلت ثبت نام برنامه اطلاع رسانی خواهد شد. (* لازم است شماره اعلامی در فرم ثبت نام قابل دسترس در پیام رسان واتس آپ بوده و قابلیت اضافه شدن شما به گروه برای مسئولین کارگروه های باشگاه فراهم باشد.)

توجه مهم: طبق اطلاعیه صادره قبلی شرکت در برنامه های باشگاه از ابتدای بهمن ماه تنها با ارائه کارت واکسیناسیون معتبر سامانه رسمی وزارت بهداشت امکانپذیر میباشد.

1- برنامه شاخص زمستانی برنامه سطح A باشگاه به سرپرستی نوید چیذری (شرکت در این برنامه صرفا مختص افراد تیم منتخب از اردوهای تدارکاتی برنامه شاخص میباشد که مهلت ثبت نام و تاریخ اجرای آن در گروه واتس آپ برنامه های اردوهای تدارکاتی اطلاع رسانی خواهد گردید.)

2-چکاد بند عیش به سرپرستی مهیار کرمی

توجه مهم:

1- لطفا به مفاد اطلاعیه نحوه شرکت در برنامه ها (لینک دسترسی به اطلاعیه) مندرج در سایت باشگاه توجه فرمایید. کلیه همنوردان گرامی برای شرکت در برنامه لازم است پیش از شرکت در برنامه پرونده آنلاین را تکمیل و حق عضویت سالانه (یکسال از تاریخ آخرین واریز) را پرداخت نموده باشند. در صورت نداشتن شرایط و عدم تکمیل مدارک تا پایان مهلت ثبت نام، از سوی کارگروه روابط عمومی به شما پیام یادآوری ارسال میگردد و در صورت عدم اقدام ثبت نام شما کان لم یکن تلقی خواهد گردید.

2- به مهلت و ضوابط و شرایط ثبت نام هر یک از برنامه ها توجه فرمایید. همنوردان گرامی در نظر داشته باشند که به ثبت نامهای بعد از ساعت 16:00 روز چهارشنبه مورخ ششم بهمن ماه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

اطلاعات تکمیلی برنامه

لینک ثبت نام