فراخوان ثبت نام اولین برنامه تقویم بهار 1401- قله شیرکوه و بازدید از شهر تاریخی یزد

باد بهاری وزید از طرف مرغزار
باز به گردون رسید، ناله هر مرغ زار
سرو شد افراخته، کار چمن ساخته
نعره زنان فاخته، بر سر بید و چنار
…………………..
خیز و غنیمت شمار جنبش باد ربیع
ناله موزون مرغ، بوی خوش لاله زار
…………………..
وقت بهار است خیز، تا به تماشا رویم
تکیه بر ایام نیست، تا دگر آید بهار

با اعلام برنامه صعود چکاد شیرکوه و بازدید از شهر تاریخی یزد به سرپرستی آقای فرمیسک ناصر زاده از تقویم بهار 1401 باشگاه به استقبال سال نو می رویم. علاقمندان به شرکت در برنامه میتوانند با استفاده از لینک ارائه شده ثبت نام نمایند. اطلاعات تکمیلی برنامه در فایل پیوست درج شده است. جزییات برنامه در گروه پیام رسان واتس آپ * و پس از اتمام مهلت ثبت نام برنامه اطلاع رسانی خواهد شد.

(* لازم است شماره اعلامی در فرم ثبت نام قابل دسترس در پیام رسان واتس آپ بوده و قابلیت اضافه شدن شما به گروه برای مسئولین کارگروه های باشگاه فراهم باشد.)

توجه مهم:

1- لطفا به مفاد اطلاعیه نحوه شرکت در برنامه ها (لینک دسترسی به اطلاعیه) مندرج در سایت باشگاه توجه فرمایید. کلیه همنوردان گرامی برای شرکت در برنامه لازم است پیش از شرکت در برنامه پرونده آنلاین را تکمیل و حق عضویت سالانه (یکسال از تاریخ آخرین واریز) را پرداخت نموده باشند. در صورت نداشتن شرایط و عدم تکمیل مدارک تا پایان مهلت ثبت نام، از سوی کارگروه روابط عمومی به شما پیام یادآوری ارسال میگردد و در صورت عدم اقدام ثبت نام شما کان لم یکن تلقی خواهد گردید.

2- طبق اطلاعیه صادره قبلی شرکت در برنامه های باشگاه تنها با ارائه کارت واکسیناسیون معتبر سامانه رسمی وزارت بهداشت امکانپذیر میباشد.

3- به مهلت و ضوابط و شرایط ثبت نام هر یک از برنامه ها توجه فرمایید. همنوردان گرامی در نظر داشته باشند که به ثبت نامهای بعد از ساعت 16:00 روز جمعه مورخ پنجم فروردین ماه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

اطلاعات تکمیلی برنامه

لینک ثبت نام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *