فراخوان ثبت نام برنامه های تعطیلات سیزدهم تا شانزدهم مهر ماه 1400

متن خبر در مورد تاریخ اجرای برنامه دیواره بیستون اصلاح گردیده است.

مطابق با تقویم ورزشی پاییز 1400 برنامه های به شرح زیر در تعطیلات پایانی هفته سیزدهم تا شانزدهم مهر ماه برگزار میگردد. علاقمندان به شرکت در برنامه با استفاده از لینک ارائه شده ثبت نام نمایند. اطلاعات تکمیلی هر برنامه درفایل پیوست درج شده است. همچنین جزییات هر یک از برنامه ها در گروه پیام رسان واتس آپ و پس از اتمام مهلت ثبت نام برنامه اطلاع رسانی خواهد شد.

توجه ویژه: با توجه به بعد مسافت و تعداد روز برنامه های اعلام شده مهلت ثبت نام، متفاوت از سایر هفته ها میباشد.

1- دیواره بیستون به سرپرستی عبدالصمد شیخ زاده برنامه سطح A باشگاه

2- قله الوند به کلاغ لان به سرپرستی امیر شرافتی

توجه مهم:

1- لطفا به مفاد اطلاعیه نحوه شرکت در برنامه ها مندرج در سایت باشگاه توجه فرمایید. کلیه همنوردان گرامی برای شرکت در برنامه های ردیف یک و دو لازم است پیش از شرکت در برنامه پرونده آنلاین را تکمیل و حق عضویت سالانه (یکسال از تاریخ آخرین واریز) را پرداخت نموده باشند. در صورت نداشتن شرایط و عدم تکمیل مدارک تا پایان مهلت ثبت نام، از سوی کارگروه روابط عمومی به شما پیام یادآوری ارسال میگردد و در صورت عدم اقدام ثبت نام شما کان لم یکن تلقی خواهد گردید.

2- به مهلت ثبت نام هر یک از برنامه ها توجه فرمایید. یکشنبه مورخ 12 مهرماه مهلت برنامه بیستون و سه شنبه 13 مهرماه ماه مهلت برنامه الوند به کلاغ لان میباشد. همنوردان گرامی در نظر داشته باشند که به ثبت نامهای بعد از ساعت 16:00 روزهای یادشده ترتیب اثر داده نخواهد شد.

اطلاعات تکمیلی برنامه

لینک ثبت نام