فراخوان ثبت نام برنامه های تقویم ورزشی هفتم آبان ماه 1400

مطابق با تقویم ورزشی پاییز 1400 برنامه های به شرح زیر در روز جمعه مورخ هفتم آبان ماه برگزار میگردد. علاقمندان به شرکت در برنامه با استفاده از لینک ارائه شده ثبت نام نمایند. اطلاعات تکمیلی هر برنامه در فایل پیوست درج شده است. همچنین جزییات هر یک از برنامه ها در گروه پیام رسان واتس آپ * و پس از اتمام مهلت ثبت نام برنامه اطلاع رسانی خواهد شد. (* لازم است شماره اعلامی در فرم ثبت نام قابل دسترس در پیام رسان واتس آپ بوده و قابلیت اضافه شدن شما به گروه برای مسئولین کارگروه های باشگاه فراهم باشد.)

1- پیمایش خط الراس خرسنگ به جانستون برنامه سطح A باشگاه به سرپرستی مصطفی گلستانی

2-قله کاسونک به سرپرستی محمود آرین

3- دوچرخه سواری از قرارگاه پلور تا مسیر جنوبی دماوند به سرپرستی امیر شرافتی

توجه مهم:

1- لطفا به مفاد اطلاعیه نحوه شرکت در برنامه ها مندرج در سایت باشگاه توجه فرمایید. کلیه همنوردان گرامی برای شرکت در برنامه های ردیف یک و دو لازم است پیش از شرکت در برنامه پرونده آنلاین را تکمیل و حق عضویت سالانه (یکسال از تاریخ آخرین واریز) را پرداخت نموده باشند. در صورت نداشتن شرایط و عدم تکمیل مدارک تا پایان مهلت ثبت نام، از سوی کارگروه روابط عمومی به شما پیام یادآوری ارسال میگردد و در صورت عدم اقدام ثبت نام شما کان لم یکن تلقی خواهد گردید.

2- به مهلت ثبت نام هر یک از برنامه ها توجه فرمایید. همنوردان گرامی در نظر داشته باشند که به ثبت نامهای بعد از ساعت 16:00 روز چهارشنبه مورخ 5 آبان ماه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

اطلاعات تکمیلی برنامه

لینک ثبت نام