فراخوان ثبت نام برنامه های تقویم ورزشی 5 آذرماه

مطابق با تقویم ورزشی پاییز 1400 برنامه های به شرح زیر در روز جمعه مورخ پنجم آذر ماه برگزار میگردد. علاقمندان به شرکت در برنامه با استفاده از لینک ارائه شده ثبت نام نمایند. اطلاعات تکمیلی هر برنامه در فایل پیوست درج شده است. همچنین جزییات هر یک از برنامه ها در گروه پیام رسان واتس آپ * و پس از اتمام مهلت ثبت نام برنامه اطلاع رسانی خواهد شد. (* لازم است شماره اعلامی در فرم ثبت نام قابل دسترس در پیام رسان واتس آپ بوده و قابلیت اضافه شدن شما به گروه برای مسئولین کارگروه های باشگاه فراهم باشد.)

1-قله انگمار برنامه سطح A باشگاه به سرپرستی فرمیسک ناصرزاده

2-قله ارفعه کوه به سرپرستی عباس بهرامی نیا

3- آموزش درایتولینگ به سرپرستی و مربیگری محمود وفایی (تجهیزات مورد نیاز در اطلاعیه درج شده است)

توجه مهم:

1- لطفا به مفاد اطلاعیه نحوه شرکت در برنامه ها (لینک دسترسی به اطلاعیه) مندرج در سایت باشگاه توجه فرمایید. کلیه همنوردان گرامی برای شرکت در برنامه لازم است پیش از شرکت در برنامه پرونده آنلاین را تکمیل و حق عضویت سالانه (یکسال از تاریخ آخرین واریز) را پرداخت نموده باشند. در صورت نداشتن شرایط و عدم تکمیل مدارک تا پایان مهلت ثبت نام، از سوی کارگروه روابط عمومی به شما پیام یادآوری ارسال میگردد و در صورت عدم اقدام ثبت نام شما کان لم یکن تلقی خواهد گردید.

2- به مهلت ثبت نام هر یک از برنامه ها توجه فرمایید. همنوردان گرامی در نظر داشته باشند که به ثبت نامهای بعد از ساعت 16:00 روز چهارشنبه مورخ سوم آذرماه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

اطلاعات تکمیلی برنامه

لینک ثبت نام