فراخوان ثبت نام برنامه های تقویم ورزشی بیست وششم آذرماه

مطابق با تقویم ورزشی پاییز 1400 برنامه های به شرح زیر در روز جمعه مورخ بیست و ششم آذر ماه برگزار میگردد. علاقمندان به شرکت در برنامه با استفاده از لینک ارائه شده ثبت نام نمایند. اطلاعات تکمیلی هر برنامه در فایل پیوست درج شده است. همچنین جزییات هر یک از برنامه ها در گروه پیام رسان واتس آپ * و پس از اتمام مهلت ثبت نام برنامه اطلاع رسانی خواهد شد.

توجه ۱ : شرکت کلیه اعضای موقت باشگاه، در این کارگاه آموزشی، الزامی است.
توجه ۲: شرکت کلیه اعضایی که قصد شرکت در برنامه های تقویم زمستانی باشگاه را دارند، در این کارگاه آموزشی، الزامی است.

(* لازم است شماره اعلامی در فرم ثبت نام قابل دسترس در پیام رسان واتس آپ بوده و قابلیت اضافه شدن شما به گروه برای مسئولین کارگروه های باشگاه فراهم باشد.)

کارگاه آموزشی برف و یخ پیشرفته به مربیگری وحید حاج حسینی (سطح A باشگاه)

کارگاه آموزشی برف و یخ مقدماتی به مربیگری امیر شرافتی

توجه مهم:

1- لطفا به مفاد اطلاعیه نحوه شرکت در برنامه ها (لینک دسترسی به اطلاعیه) مندرج در سایت باشگاه توجه فرمایید. کلیه همنوردان گرامی برای شرکت در برنامه لازم است پیش از شرکت در برنامه پرونده آنلاین را تکمیل و حق عضویت سالانه (یکسال از تاریخ آخرین واریز) را پرداخت نموده باشند. در صورت نداشتن شرایط و عدم تکمیل مدارک تا پایان مهلت ثبت نام، از سوی کارگروه روابط عمومی به شما پیام یادآوری ارسال میگردد و در صورت عدم اقدام ثبت نام شما کان لم یکن تلقی خواهد گردید.

2- به مهلت و ضوابط و شرایط ثبت نام هر یک از برنامه ها توجه فرمایید. همنوردان گرامی در نظر داشته باشند که به ثبت نامهای بعد از ساعت 16:00 روز چهارشنبه مورخ بیست و چهارم آذرماه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

اطلاعات تکمیلی برنامه

لینک ثبت نام