فراخوان ثبت نام در برنامه های تقویم ورزشی بیست و هفتم اسفند ماه

در منزل خجسته‌ی اسفند
همسایه‌ی سراچه‌‌ی فروردین
با شاخه‌های ترد بلوغ جوانه‌ها
باران به چشم‌‌روشنی صبح آمده است.
زشت است اگر که من
یار قدیم و همدم همساغر سحر
در کوچه‌های خامُش و خلوت نجویمش
یا با جام شعر خویش
خوش‌آمد نگویمش

مطابق با تقویم ورزشی زمستان 1400 برنامه های به شرح زیر بعنوان حسن ختام برنامه های اجرای شده در سال و به رسم هر سال با صعود قله توچال در روز جمعه مورخ بیست و هفتم اسفند ماه برگزار میگردد. علاقمندان به شرکت در برنامه با استفاده از لینک ارائه شده ثبت نام نمایند. اطلاعات تکمیلی هر برنامه در فایل پیوست درج شده است. همچنین جزییات هر یک از برنامه ها در گروه پیام رسان واتس آپ * و پس از اتمام مهلت ثبت نام برنامه اطلاع رسانی خواهد شد. (* لازم است شماره اعلامی در فرم ثبت نام قابل دسترس در پیام رسان واتس آپ بوده و قابلیت اضافه شدن شما به گروه برای مسئولین کارگروه های باشگاه فراهم باشد.)

1- چکاد توچال برنامه سطح A باشگاه به سرپرستی رضا دشتی

2-چکاد توچال از مسیر سیاه سنگ به سرپرستی کامران هدایت

توجه مهم:

1- لطفا به مفاد اطلاعیه نحوه شرکت در برنامه ها (لینک دسترسی به اطلاعیه) مندرج در سایت باشگاه توجه فرمایید. کلیه همنوردان گرامی برای شرکت در برنامه لازم است پیش از شرکت در برنامه پرونده آنلاین را تکمیل و حق عضویت سالانه (یکسال از تاریخ آخرین واریز) را پرداخت نموده باشند. در صورت نداشتن شرایط و عدم تکمیل مدارک تا پایان مهلت ثبت نام، از سوی کارگروه روابط عمومی به شما پیام یادآوری ارسال میگردد و در صورت عدم اقدام ثبت نام شما کان لم یکن تلقی خواهد گردید.

2- طبق اطلاعیه صادره قبلی شرکت در برنامه های باشگاه تنها با ارائه کارت واکسیناسیون معتبر سامانه رسمی وزارت بهداشت امکانپذیر میباشد.

3- به مهلت و ضوابط و شرایط ثبت نام هر یک از برنامه ها توجه فرمایید. همنوردان گرامی در نظر داشته باشند که به ثبت نامهای بعد از ساعت 16:00 روز چهارشنبه مورخ بیست و پنجم اسفند ماه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

اطلاعات تکمیلی برنامه

لینک ثبت نام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *