فراخوان دعوت شرکت در گردهمایی فصلی بهار 1400 در منطقه بند یخچال- 24 اردیبهشت ماه

همنوردان گرامی با برداشته شدن محدودیت های اعلام شده برنامه هفته جاری با عنوان “گردهمایی فصلی” در تاریخ  “بیست و چهارم اردیبهشت ماه”  در منطقه “بند یخچال” به سرپرستی “آقای محمد صادق کرباسی” در قالب ترکیب برنامه کوهیپیمایی و تمرینات سنگنوردی و صعود به قله اسپیلت از مسیر گرده برگزار میگردد.

هدف از برنامه ریزی گردهمایی های فصلی تدارک زمینه های شناختی و ارتباطی برای اجرای تقویم فصل با کیفیت بالاتر میباشد و  ارزیابی کارگروه فنی از شرکت کنندگان در این برنامه به ویژه اعضا جدیدتر بر تصمیم گیری انتخاب نفرات در برنامه های تقویم موثر خواهد بود. همچنین این برنامه فرصتی برای دیدارهای نوروزی سال جدید میباشد.

در این راستا از کلیه  اعضا قدیمی و اعضا جدید باشگاه ، سرپرستان و مربیان عزیز و پیشکسوتان محترم دعوت میگردد تا در این گردهمایی فعالانه حضور بهم رسانند.

اعضا محترم جدید باشگاه” برای شرکت در برنامه با مسئول محترم آموزش اعضا جدید “آقای مهیار کرمی” هماهنگ نمایند. اولین برنامه عملی اعضا جدید باشگاه بطور همزمان در منطقه بند یخچال اجرا خواهد شد.

برای شرکت در این برنامه از طریق لینک ارائه شده ثبت نام نمایید. در صورت عدم امکان ثبت نام بصورت آنلاین با آقای رضا کریمی به شماره تماس 09382122009 تماس حاصل نمایید.

لینک ثبت نام

(شرکت در این برنامه برای اعضا محترم باشگاه رایگان می باشد.)

لازم به ذکر است اجرای برنامه مطابق با دستورالعمل های اعلام از سوی هیئت انجام خواهد پذیرفت. بنابراین استفاده از ماسک و رعایت فاصله فیزیکی الزامی خواهد بود.