فراخون ثبت نام برنامه های تقویم ورزشی مورخ بیست و یکم مرداد ماه باشگاه کوهنوردی همت شمیران

مطابق با اعلام کارگروه فنی باشگاه کوهنوردی همت شمیران شامل پیش برنامه های صعود در منطقه علم کوه به شرح زیر در روز جمعه مورخ بیست و یکم مرداد ماه برگزار میگردد. علاقمندان به شرکت در برنامه با استفاده از لینک ارائه شده ثبت نام نمایند. اطلاعات تکمیلی هر برنامه در فایل پیوست درج شده است. همچنین جزییات هر یک از برنامه ها در گروه پیام رسان واتس آپ * و پس از اتمام مهلت ثبت نام برنامه اطلاع رسانی خواهد شد. (* لازم است شماره اعلامی در فرم ثبت نام قابل دسترس در پیام رسان واتس آپ بوده و قابلیت اضافه شدن شما به گروه برای مسئولین کارگروه های باشگاه فراهم باشد.)

لازم به ذکر است به دلیل شرایط جوی و بارش های اخیر، تاریخ برنامه علم کوه تغییر کرده و در تاریخ های زیر برگزار خواهد شد:

سه شنبه بعدازظهر مورخ ۱۴۰۱/۵/۲۵ تا جمعه مورخ ۱۴۰۱/۵/۲۸ یا شنبه مورخ ۱۴۰۱/۵/۲۹

جزییات دقیق تر برنامه علم کوه در فراخوان این برنامه متعاقبا اعلام می گردد.

برنامه تقویم ورزشی مورخ بیست و یکم مرداد ماه 1401 باشگاه کوهنوردی همت شمیران

1- دیواره لیلا اسفندیاری برنامه سطح A باشگاه به سرپرستی محمد توکلی

2-قله پهنه حصار به سرپرستی صفورا بهرامی

توجه مهم:

1- لطفا به مفاد اطلاعیه نحوه شرکت در برنامه ها (لینک دسترسی به اطلاعیه) مندرج در سایت باشگاه کوهنوردی همت شمیران توجه فرمایید. کلیه همنوردان گرامی برای شرکت در برنامه لازم است پیش از شرکت در برنامه پرونده آنلاین را تکمیل و حق عضویت سالانه (یکسال از تاریخ آخرین واریز) را پرداخت نموده باشند. در صورت نداشتن شرایط و عدم تکمیل مدارک تا پایان مهلت ثبت نام، از سوی کارگروه روابط عمومی به شما پیام یادآوری ارسال میگردد و در صورت عدم اقدام ثبت نام شما کان لم یکن تلقی خواهد گردید.

3- به مهلت و ضوابط و شرایط ثبت نام هر یک از برنامه ها توجه فرمایید. همنوردان گرامی در نظر داشته باشند که به ثبت نامهای بعد از ساعت 16:00 روز چهارشنبه نوزدهم مرداد ماه ترتیب اثر داده نخواهد شد.

اطلاعات تکمیلی برنامه

لینک ثبت نام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *