جشن چهل و هفتمین سالگرد تاسیس باشگاه مورخ ۷ مهر ۱۴۰۲

جشن چهل و هفتمین سالگرد تاسیس باشگاه مورخ ۷ مهر ۱۴۰۲

همنوردان گرامی امسال 47 امین سالگرد تاسیس باشگاه کوهنوردی همت شمیران میباشد. مطابق تقویم ورزشی برنامه این هفته مورخ 7 مهرماه 1401 به جشن این رویداد تخصیص داده شده است. در این راستا از کلیه همنوردان گرامی، اعضا قدیمی و پیش کسوتان محترم، مربیان و سرپرستان باشگاه و اعضا جدید دعوت میگردد تا در این مراسم حضور بهم رسانند.

جشن چهل و هفتمین سالگرد تاسیس باشگاه مورخ ۷ مهر ۱۴۰۲

جشن چهل و هفتمین سالگرد تاسیس باشگاه به سرپرستی هیئت مدیره محترم باشگاه

توجه فرمایید:

1- لطفا به مفاد اطلاعیه نحوه شرکت در برنامه ها سال ۱۴۰۲ (لینک دسترسی به اطلاعیه) مندرج در سایت باشگاه کوهنوردی همت شمیران توجه فرمایید. کلیه همنوردان گرامی برای شرکت در برنامه لازم است پیش از شرکت در برنامه پرونده آنلاین را تکمیل و حق عضویت سالانه (یکسال از تاریخ آخرین واریز) را پرداخت نموده باشند. در صورت نداشتن شرایط و عدم تکمیل مدارک تا پایان مهلت ثبت نام، از سوی کارگروه روابط عمومی به شما پیام یادآوری ارسال میگردد و در صورت عدم اقدام ثبت نام شما کان لم یکن تلقی خواهد گردید.

2- به مهلت و ضوابط و شرایط ثبت‌نام هر یک از برنامه‌ها توجه فرمایید. همنوردان گرامی در نظر داشته باشند که به ثبت‌نام‌های بعد از مهلت های مقرر مندرج در فراخوان ترتیب اثر داده نخواهد شد.

3- در صورت اختلال در شبکه اینترنت و عدم دسترسی به پیام رسان واتس آپ تغییراتی در نحوه اطلاع رسانی تکمیلی برنامه های ایجاد خواهد گردید که در اینصورت کارگروه فنی برنامه ریزی برای ارتباط با متقاضیان شرکت در برنامه ها را مورد بازنگری قرار خواهند داد. بنابراین خواهشمند است ایمیل همچنین پیامک شماره تماس خود تا روز برنامه را ملاحظه نمایید.

لینک ثبت‌نام


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *