فراخوان پذیرش عضو جدید دوره تابستان 1403 باشگاه کوهنوردی همت شمیران

باشگاه کوهنوردی همت شمیران برای دوره آموزشی تابستان 1403 عضو جدید میپذیرد. برای ملاحظه شرایط عضویت و ثبت نام به لینک زیر مراجعه نمایید.

نحوه عضویت در باشگاه همت شمیران

برای عضویت در باشگاه کوهنوردی همت شمیران میتوانید پس از حصول شرایط عضویت در باشگاه  فرم پذیرش عضو جدید (این لینک) را تکمیل نمایید. این فرم توسط کارگروه آموزش باشگاه بررسی و با شما تماس گرفته خواهد شد تا بر اساس آیین نامه های داخلی باشگاه کوهنوردی همت شمیران و فرآیندهای موجود و ارزیابی بعمل آمده مندرجات فرم تکمیل شده به یکی از فرایندهای درنظر گرفته شده برای ورود به باشگاه هدایت شوید. بطور معمول در هر فصل یک دوره کامل آموزشی شامل ترکیبی از کلاس های تئوری و عملی برای اعضا جدید برنامه ریزی و اجرا میگردد. فهرست کلاسهای مرتبط با اعضا جدید باشگاه در منو آموزش بخش اعضا جدید (این لینک) قابل رئویت میباشد. ( تاریخ برنامه های این تقویم متعاقبا و تا پیش از آغاز دوره به روز رسانی میگردد. )

شرایط کلی و عمومی ورود به باشگاه کوهنوردی همت شمیران

  • پرداخت حق عضویت باشگاه- شامل یکسال عضویت باشگاه و شرکت در ده کلاس آموزشی (دو کلاس تئوری- سه کلاس عملی) به مبلغ 18،000،000 ریال به شماره کارت 6362147010055604 به نام همنوردان همت شمیران

  • اظهار علاقه مندي به ورزش كوهنوردي مبني بر اصول علمي و دانش روز.
  • قبول مفاد اساسنامه و آيين نامه های داخلي گروه همت شمیران.دارا بودن سن قانوني حد اقل 18 سال تمام
  • قبول نقش موثر و فعال در كليه فعاليتهاي گروه.
  • پرداخت حق عضویت باشگاه تكميل فرم ثبت نام و تهيه مدارك لازم براي تشكيل پرونده.

مهلت ثبت نام تا 15 تیر ماه 1403

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *